Avide LED asztali lámpa csíptethető fehér 1,5W ABLDL-CLIP-1.5W
Gyártó: Avide
Cikkszám: ABLDL-CLIP-1.5W
Gyártó cikkszám: ABLDL-CLIP-1.5W
Menny.: db
Nem elérhető
Várható szállítás: 2026. augusztus 07.
Hűségpontok 63
Tulajdonság Érték
bemeneti feszültség 5 V DC 0,6A
akkumulátor 500 mAh
USB kábel tartozék (TYPE-C)
teljesítmény 1,5 W
fényáram 120 lumen
dimmelhető igen (3 lépésben)
színhőmérséklet 6400 K (hideg fehér)
CRI Ra > 70
sugárzási szög 170°
IP védelem IP20
szín fehér
anyaga műanyag + szilikon
LED chip típusa SMD 2835
működési idő 3 óra (100%), 6 óra (60%), 8 óra (30%)
méret 56 x 160 x 350
várható élettartam 30 000 óra
garancia idő 2 év
További ajánlatunk
Rábalux Arno fekete satus asztali lámpa E27 60W 4215
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Szaki géplámpa KT-60 24V
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Rábalux Patric ezüst-króm asztali lámpa E14 40W 4206
4-5 munkanap
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető ezüst 7150
2-3 munkanap
Rábalux Arno fehér asztali lámpa E27 60W 4214
Rábalux Arno ezüst színű satus asztali lámpa E27 60W 4216
Rábalux Samson ezüst színű asztali lámpa E27 60W 4213
Phenom London LED asztali lámpa arany akkumulátoros USB-C 12500A
2-3 munkanap
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető fekete 7151
Bank íróasztali klasszikus E27 lámpatest Rábalux 4038
Colin íróasztali lámpa LED 5,6W 350Lm 4000K Rábalux 4408
Asztali akkumulátoros 3.5W 3000K LED díszlámpa, fém, fekete RLM
Kanlux Suzi íróasztali lámpa 60W csiptethető rózsaszín 7153
Kanlux Pixa íróasztali minimál lámpatest 1XE14 max 40W
Rábalux Samson fekete asztali lámpa E27 60W 4212
Kanlux Zara íróasztali lámpa E14 40W ezüst 7560
Rábalux Dylan fekete asztali lámpa E27 40W 4169
Várható szállítás:2026. május 19.
Készleten
Kanlux Zara íróasztali lámpa 40W fekete 7561
Avide Nathan LED asztali lámpa irodai bőrhatású fehér 6W 360Lm CCT ABLDL-OLC-6W-WH
EMOS LED 6W 360 Lm 3000/4500/6800K asztali lámpatest EDDY fekete Z7599B
Rábalux Dylan fehér asztali lámpa E27 40W 4168
Rábalux Roland modern megjelenésű fekete asztali lámpa LED 5W 350lm 6400K 4334