Elmark LED reflektor 10W 800lm 5000-5500K természetes fehér fekete IP65 98HELIOS10
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-02229
Gyártó cikkszám: 98HELIOS10
Jelölje be azokat a kiegészítő termékeket, amiket még a kosárba szeretne tenni!
Menny.: db
4-5 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 20.
Hűségpontok 13
Átlagos értékelés: (2)
Tulajdonság Érték
névleges feszültség 220-240V
teljesítmény 10W
fényáram 800 lumen
fényhasznosítás 80lm/w
fényerőszabályzás nem lehetséges
színhőmérséklet 5000-5500K (természetes fehér)
színvisszaadási index Ra>70
sugárzási szög 120°
IP védelem IP65
fényforrás EPISTAR SMD 2835
lámpatest anyaga alumínium
szín fekete
várható élettartam 15 000 óra
környezeti hőmérséklet -20°C ... +55°C
méret 105 x 85 x 25 mm
jótállás 2 év
További ajánlatunk
Optonica SMD LED reflektor 10W 4500K természetes fehér 800 lumen fekete IP65 5916