Elmark napelem panel 410W 34,4V monokristályos 98SOL410M
Gyártó: Elmark
Cikkszám: ORB-07936
Gyártó cikkszám: 98SOL410M
Az akció időtartama: 2026. 02. 12. -
Menny.: db
Készleten
Várható szállítás: 2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj: Nem szállítható.
Hűségpontok 889
Tulajdonság Érték
Max. teljesítmény (Pmax) 410
Maximális feszültség (Vmp) 39.2
Maximális teljesítményáram (Imp) 9,74
Megszakadt áramkör feszültsége (Voc) 47,80
Rövidzárlati áram (Isc) 10,67
A sejtek hatékonysága (%) 21,6
A modul hatékonysága (%) 19,58
Maximális rendszerfeszültség (V) 1000/1500
Üzemi és tárolási hőmérséklet (° C) -40 ° C + 85 ° C
Cella típusa
Cellaszám 120 (6x12 + 6x12)
Méretek HxHxD (mm) 1754x1096x35
Súly (kg) 22,5
Első üveg 3,2 mm edzett üveg