Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos GoSmart hosszabbító elosztó 2m 4 aljzat kapcsolós USB fehér-fekete PVC 1,5 mm2 P1422SM
Okos megoldás minden otthonba vagy irodába! Az Emos GoSmart hosszabbító elosztó nemcsak biztonságos és praktikus, hanem intelligens funkciókat is kínál. A 4 földelt aljzat és a 2 USB-port lehetővé teszi, hogy egyszerre több eszközt csatlakoztass, legyen szó laptopról, telefonról vagy háztartási gépekről.
A WiFi-kapcsolatnak köszönhetően a hosszabbító okostelefonról vezérelhető az EMOS GoSmart / Tuya Smart alkalmazással. Kapcsold be vagy ki a csatlakoztatott eszközöket bárhonnan, állíts be időzítést, automatizáld a napi működést – mindezt kényelmesen, egy gombnyomással.
A kapcsolóval ellátott, 2 méteres elosztó PVC borítású, 1,5 mm² keresztmetszetű vezetékkel készült, ami biztosítja a megbízható és biztonságos használatot. A modern fehér–fekete dizájn pedig tökéletesen illik bármilyen enteriőrbe.
Okos megoldás minden otthonba vagy irodába! Az Emos GoSmart hosszabbító elosztó nemcsak biztonságos és praktikus, hanem intelligens funkciókat is kínál. A 4 földelt aljzat és a 2 USB-port lehetővé teszi, hogy egyszerre több eszközt csatlakoztass, legyen szó laptopról, telefonról vagy háztartási gépekről.
A WiFi-kapcsolatnak köszönhetően a hosszabbító okostelefonról vezérelhető az EMOS GoSmart / Tuya Smart alkalmazással. Kapcsold be vagy ki a csatlakoztatott eszközöket bárhonnan, állíts be időzítést, automatizáld a napi működést – mindezt kényelmesen, egy gombnyomással.
A kapcsolóval ellátott, 2 méteres elosztó PVC borítású, 1,5 mm² keresztmetszetű vezetékkel készült, ami biztosítja a megbízható és biztonságos használatot. A modern fehér–fekete dizájn pedig tökéletesen illik bármilyen enteriőrbe.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| megnevezés | gosmart hosszabbító elosztó 2m |
| hossz | 2 m |
| aljzatok száma | 4× 2P + PE SCH. |
| kapcsoló | igen |
| feszültség/áram | 250 V~/16 A max. |
| szín | fehér/fekete |
| vezeték | H05VV-F3G 1,5 mm² |
| gyerekzár | igen |
| szigetelés típusa | PVC |
| az aljzatok és dugók anyaga | műanyag |
| USB kimenet | 1× USB-A 2,1 A, 1× USB-C 3 A (QC 2.0) total:24 W |
| max. terhelés | 3 680 W |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz WIFI |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| gyártó | emos |