Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos GoSmart Wifis kültéri forgatható kamera IP-1300 LANTERN E27 foglalattal, fekete H4074
Az EMOSSmart IP-1300 LANTERN egy olyan kültéri biztonsági kamera, amely klasszikus lámpás kijelzőn látható meg — de nem tartalmaz beépített fényforrást. Ehelyett egy szabványos E27-es foglalattal rendelkezik, amelybe tetszőleges LED izzót bele lehet csavarni és olyan hangulatot varázsolni amilyet csak szeretnénk. Ez a kialakítás lehetővé teszi a diszkrét megfigyelést és a valódi kültéri világítást — úgy, ahogy te szeretnéd.
Miért válaszd az IP-1300 LANTERN-t?
Ha olyan kültéri kamerát keresel, amely nem látszik kamerának — hanem egyszerűen egy elegáns fekete lámpásnak —, és biztos te döntöd el, milyen fénnyel világítja meg a bejáratot, az IP-1300 LANTERN pontosan erre a feladatra született. Diszkrét, rugalmas és okosotthon-kompatibilis — mindezt klasszikus, időtálló dizájnban.
Az EMOSSmart IP-1300 LANTERN egy olyan kültéri biztonsági kamera, amely klasszikus lámpás kijelzőn látható meg — de nem tartalmaz beépített fényforrást. Ehelyett egy szabványos E27-es foglalattal rendelkezik, amelybe tetszőleges LED izzót bele lehet csavarni és olyan hangulatot varázsolni amilyet csak szeretnénk. Ez a kialakítás lehetővé teszi a diszkrét megfigyelést és a valódi kültéri világítást — úgy, ahogy te szeretnéd.
Miért válaszd az IP-1300 LANTERN-t?
Ha olyan kültéri kamerát keresel, amely nem látszik kamerának — hanem egyszerűen egy elegáns fekete lámpásnak —, és biztos te döntöd el, milyen fénnyel világítja meg a bejáratot, az IP-1300 LANTERN pontosan erre a feladatra született. Diszkrét, rugalmas és okosotthon-kompatibilis — mindezt klasszikus, időtálló dizájnban.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| terméktípus | IP kamera |
| a kamera érzékelőelemei | 4 MP |
| támogatott OS | Android, iOS |
| kompatibilitás | EMOS GoSmart, Tuya, Lidl, Smartlife, nyitott rendszer |
| protokoll | Wi-Fi |
| egyéb funkciók | E27 foglalat izzóhoz |
| automatikus képtárolás | igen |
| szerelés | falra |
| kamera tápegység | AC 100~240 V |
| az érzékelési terület beállítása | igen |
| éjszakai látásmód | igen |
| maximális éjszakai látótávolság | 10 méter |
| szín | antracit |
| szélesség | 140 mm |
| mélység | 188 mm |
| magasság | 294 mm |
| kamera látószöge | 110° |
| védettség | IP44 |
| értékesítési csomagolás | 1 db, kis papír doboz |
| kamera felbontása | 2 560 × 1 440 |
| mozgásérzékelés | igen |
| hangérzékelés | igen |
| IR CUT | igen |
| sziréna | igen |
| tárolás SD-kártyán | igen |
| felhőalapú tárolás | igen |
| jelátviteli frekvencia | 2,4 GHz/5 GHz Dual Band |
| szerelési anyag | igen |
| lopás elleni védelem | alkalmazás által blokkolva |
| garancia-időszak | 2 év |
| hangalapú asszisztensek általi vezérlés | igen (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| hangkommunikáció | kétirányú |
| értesítések a mobilalkalmazáshoz | igen |
| hívás kezdeményezése a gomb segítségével | nem |
| további beltéri monitor | nem |
| privát üzemmód | igen |
| ONVIF támogatás | igen |
| mozgáskövetés (tracking) | igen |
| tartó típusa | # |
| motoros forgatás | igen |
| további LED fény | nem |
| alkalmazási nyelvek | EN, CZ, SK, PL, DE, HU, SI, FR, + 60 másik nyelven |
| WebRTC funkció | igen |
| mozgásérzékelési szög | 100° |
| mozgásérzékelési tartomány | 10 m |
| áthidalási idő | – |
| emberi test felismerése | igen |
| állatfelismerés | nem |
| a csomag tartalma | 1× kamera, 1× használati utasítás. |
| sorozat | GoSmart |