Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos konyhai mérleg digitális összecsukható EV028
Nem elérhető
Várható szállítás:
2026. augusztus 07.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
41
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| max. terhelés | 5 kg |
| súlymérési pontosság | 1 g |
| szín | fehér |
| újramérés funkció | ige |
| LCD kijelző | igen |
| túlterhelés jelzés | igen |
| mérleg felülete | ABS műanyag |
| tápellátás | 1× 3 V CR2032 (tartozék) |
| lemerülő elem jelzése | igen |
| automatikus kikapcsolás | igen (2 perc után) |
| mértékegységek | g, oz, lb:oz, ml, fl:oz |
| méret | 210 × 38 × 16 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Emos digitális konyhai mérleg max.5 kg EV012
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
5.150 Ft
Emos digitális konyhai mérleg max. 5 kg LCD TY3101B
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.118 Ft
Emos digitális konyhai mérleg max. 5 kg LCD TY3101
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Ár:
4.118 Ft
Home by Somogyi Konyhai mérleg 5 kg HG M 05
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.707 Ft
Bewello digitális konyhai mérőkancsó 2xAAA 800 ml BW1019
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.416 Ft
Digitális konyhai mérőkancsó elemes 600 ml BW1015
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.127 Ft
Emos digitális konyhai mérleg 3 kg fekete EV029
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
6.079 Ft