Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Emos LED fénycső T8 14W 2100lm 4000K természetes fehér 120cm Z73225
Fedezze fel az Emos LED fénycső T8 14W 2100lm 4000K természetes fehér 120cm Z73225 kiváló teljesítményét és energiahatékonyságát! A kiváló minőségű LED fénycső ideális választás otthoni vagy akár kereskedelmi világításhoz, hozzájárulva a megfelelő és hatékony világításhoz kialakításához. Az Emos LED fénycső 14 watt teljesítményével, valamint 2100 lumen fényerejével ragyogóan világít, a természetes fehér fény 4000K-os színhőmérsékleten kellemes és természetes megvilágítást biztosít, amely ideális minden környezetben. Az Emos LED fénycsövek könnyen telepíthetők és kompatibilisek a legtöbb hagyományos T8 foglalattal, így gyorsan és egyszerűen cserélheti ki a meglévő fénycsöveket, anélkül hogy bonyolult átalakításokra lenne szükség.
Fedezze fel az Emos LED fénycső T8 14W 2100lm 4000K természetes fehér 120cm Z73225 kiváló teljesítményét és energiahatékonyságát! A kiváló minőségű LED fénycső ideális választás otthoni vagy akár kereskedelmi világításhoz, hozzájárulva a megfelelő és hatékony világításhoz kialakításához. Az Emos LED fénycső 14 watt teljesítményével, valamint 2100 lumen fényerejével ragyogóan világít, a természetes fehér fény 4000K-os színhőmérsékleten kellemes és természetes megvilágítást biztosít, amely ideális minden környezetben. Az Emos LED fénycsövek könnyen telepíthetők és kompatibilisek a legtöbb hagyományos T8 foglalattal, így gyorsan és egyszerűen cserélheti ki a meglévő fénycsöveket, anélkül hogy bonyolult átalakításokra lenne szükség.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| sorozat | PROFI PLUS |
| névleges feszültség | 230V |
| foglalat | G13 |
| forma | T8 |
| teljesítmény | 14W |
| fényáram | 2100 lumen |
| fényhasznosítás | 150 lm/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4000K |
| CRI | Ra>80 |
| sugárzási szög | 260° |
| IP védelem | IP20 |
| LED chip típusa | SMD |
| méret | 27 × 1213 × 27 mm |
| várható élettartam | 50 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | D |
| fénycső starter | tartozék |
| jótállás | 5 év |
| kiszerelés | 10 db/doboz |