Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
EMOS LED mennyezeti falon kívüli dimmelhető panel 2700–6000K RIVI 600×600×52 mm 40W 380–3 800 lm ZM5173
Az EXCLUSIVE terméksor LED lámpáit a kiemelkedő fényáramon és az elegáns dizájnon túlmenően különösen kényelmes használat jellemzi a tartozék távirányítónak köszönhetően. A távirányító fokozatmentes fényerőszabályozást, színhőmérséklet-állítást, lámpacsoportok létrehozását és világítási üzemmódok beállítását teszi lehetővé. Az EXCLUSIVE sorozaton belül négyzet vagy téglalap alakú és különböző méretű modellek közül választhatunk. Van olyan modell, amely elegáns kerettel rendelkezik a diffúzor körül és van keret nélküli is. Az alumínium lámpatesttel és opál búrával szerelt EXCLUSIVE lámpacsalád kiváló minőségéről a három éves garancia is tanúskodik.
Az EXCLUSIVE LED lámpák a fokozatmentes fényerőszabályozás és az állítható színhőmérséklet révén kimeríthetetlen számú világítási variációt nyújtanak az optimális világítási kényelem érdekében. A színhőmérséklet a kikapcsolódást elősegítő meleg fehértől (2700 K), az olvasáshoz használható semleges fehéren át a munkához ideális hideg fehérig (6000 K) szabadon állítható. A négy legnépszerűbb világítási üzemmód előre beállított a lámpához kapott távirányítón, ám kedvünk szerint beállíthatunk saját üzemmódokat is.
Az EXCLUSIVE terméksor LED lámpáit a kiemelkedő fényáramon és az elegáns dizájnon túlmenően különösen kényelmes használat jellemzi a tartozék távirányítónak köszönhetően. A távirányító fokozatmentes fényerőszabályozást, színhőmérséklet-állítást, lámpacsoportok létrehozását és világítási üzemmódok beállítását teszi lehetővé. Az EXCLUSIVE sorozaton belül négyzet vagy téglalap alakú és különböző méretű modellek közül választhatunk. Van olyan modell, amely elegáns kerettel rendelkezik a diffúzor körül és van keret nélküli is. Az alumínium lámpatesttel és opál búrával szerelt EXCLUSIVE lámpacsalád kiváló minőségéről a három éves garancia is tanúskodik.
Az EXCLUSIVE LED lámpák a fokozatmentes fényerőszabályozás és az állítható színhőmérséklet révén kimeríthetetlen számú világítási variációt nyújtanak az optimális világítási kényelem érdekében. A színhőmérséklet a kikapcsolódást elősegítő meleg fehértől (2700 K), az olvasáshoz használható semleges fehéren át a munkához ideális hideg fehérig (6000 K) szabadon állítható. A négy legnépszerűbb világítási üzemmód előre beállított a lámpához kapott távirányítón, ám kedvünk szerint beállíthatunk saját üzemmódokat is.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| elhelyezés | mennyezet |
| lámpatest típus | klasszikus lámpatest |
| összeszerelés módja | csatolt |
| forma | négyzet |
| fény színe | meleg fehér–hideg fehér |
| fogyasztás | 40 W |
| védettség | IP20 |
| távvezérlő | igen |
| mozgásérzékelő | nem |
| tompító funkció | igen |
| méretek | 595 × 595 × 52 mm |
| keret színe | fehér |
| fényáram | 380–3 800 lm |
| helyettesítő | nincs megadva |
| színhőmérséklet | 2 700–6 000 K |
| sorozat | RIVI |
| feszültség | 220–240 V |
| sugárzási szög | 115° |
| rögzítő nyílás | nincs megadva |
| fényforrás | LED |
| UGR< | 22 |
| lámpatest | alumínium |
| élettartam | 30 000 óra |
| érzékelő hatótávolsága | nincs érzékelő |
| színvisszaadási index (CRI) | Ra > 80 |
| a diffúzor anyaga műanyag | (PC) |
| áramforrás kimeneti áramerősség | nincs megadva |
| kategória | EXCLUSIVE |
| flicker-free | igen |
| frekvencia | 50/60 Hz |
| LGP anyag | PS |
| áramerősség | 170 mA |
| fényhasznosítás | 95 lm/W |
| diffúzor típusa | tejfehér |
| teljesítménytényező | > 0,9 |
| a fürdőszobába | nem |
| be a konyhába | igen |
| a nappaliba, a hálószobába és a gyerekszobába | igen |
| a folyosóra és a lépcsőn | nem |
| a műhelybe és a garázsba | nem |
| a kertre és az erkélyre | nem |
| hivatalba | igen |
| garancia-időszak | 3 év |
| értékesítési csomagolás | 1 db, doboz |