Home SG109-150 forrasztó pisztoly, gyors felfűtés, beépített világítás, 150W SG109-150
Gyártó: Somogyi
Cikkszám: SG109-150
Gyártó cikkszám: SG109-150
Ez a nagyteljesítményű forrasztópisztoly 230 V-os tápellátással működik, így garantáltan gyors felfűtést biztosít, ami különösen hasznos, ha azonnal neki kell állnia a munkának. A pisztoly hosszú élettartamú, nikkelezett réz forrasztócsúccsal van felszerelve, amely nemcsak tartós, hanem szerszám nélkül is könnyen cserélhető, így a karbantartás egyszerű és gyors. A beépített világítás lehetővé teszi, hogy a legapróbb részleteket is pontosan láthassa, ami különösen előnyös gyengén megvilágított munkaterületeken.A pisztolyhoz ajándékba kap 1+1 izzót, így mindig rendelkezésére áll tartalék, ha szüksége lenne rá. A Home SG109-150 forrasztópisztoly kialakítása révén tökéletes választás a nagy hőigényű munkákhoz, legyen szó akár elektromos javításokról, akár bármilyen más forrasztási feladatról. A gyors felfűtésnek és a könnyen cserélhető forrasztócsúcsnak köszönhetően ez a pisztoly maximális hatékonyságot és kényelmet biztosít minden munkafázisban.
Menny.: db
2-3 munkanap
Várható szállítás: 2026. május 18.
Hűségpontok 90
Átlagos értékelés: Nem értékelt
Tulajdonság Érték
teljesítmény 150 W
szabályozható hőmérséklet nem
beépített világítás 6 V / 3 W (6 x 28 mm)
kábelhossz ~1,1 m
kompatibilitás pákahegy:SG 109-150T
tartozék ajándék 1+1 izzóval
tulajdonság gyors felfűtés
tápellátás 230 V~ / 50 Hz
jellemzők szerszám nélkül cserélhető, hosszú élettartamú nikkelezett réz forrasztócsúcs
súly 2,3 kg
gyártó somogyi
További ajánlatunk
Handy ragasztórúd 7 mm átlátszó 20 db/csomag 11108A
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Emos réz pákahegy forrasztó pákához A5201
Készleten
Handy ragasztórúd 11 mm átlátszó 10 db/csomag 11109A
Nem elérhető
Somogyi pákahegy SG 109 forrasztó pákához SG 109T
Készleten
Handy ragasztórúd 7 mm színes 20 db/csomag 11108B
2-3 munkanap
Somogyi ragasztórúd 11x100 mm 10 db/csomag SMA 067T
Somogyi Egyenes hegy forrasztópákához, 4 mm FPH 4
Home SMA 5051T cserélhető páka, Home SMA 050, 051-hez SMA 5051T
Handy ragasztórúd 7 mm színes, glitteres 20db/csomag 11108C
Somogyi Ónszippantó 8PK-366N-G
Handy ragasztópisztoly 7mm 11098GY
Emos forrasztó páka 125W A5102
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 20.
Handy ragasztórúd 11 mm színes, glitteres 10db/csomag 11109C
Handy ragasztópisztoly 7mm 11098WH
Somogyi Egyenes hegy forrasztópákához, 7 mm FPH 7
Somogyi Forrasztó hegy, 1,2mm SMA 059
Somogyi Egyenes hegy forrasztópákához, 6 mm FPH 6
Somogyi Forrasztó hegy, 0,4mm SMA 056