Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica digitális LED szalag (futófény) 24V 10W/m 950lm/m 120LED/m 4500K IP20 4940
Elsősorban dekoratív és dinamikus világítási megoldásokhoz alkalmas, ahol látványos fényhatásokra, mozgó fényekre vagy programozható fényanimációkra van szükség. Digitális vezérlésének köszönhetően szabadon programozható fényjátékok és jeleníthetők meg, így ideális modern enteriőrök, vendéglátóhelyek vagy üzlethelyiségek vizuális kiemelésére. Szegmensenként címezhető. 15 darab LED Chip alkot egy szegmenst, azaz méterenként 8 szegmens található.
A futófény funkcióval rendelkező digitális LED szalagok működtetéséhez két kiegészítő eszköz szükséges:
Elsősorban dekoratív és dinamikus világítási megoldásokhoz alkalmas, ahol látványos fényhatásokra, mozgó fényekre vagy programozható fényanimációkra van szükség. Digitális vezérlésének köszönhetően szabadon programozható fényjátékok és jeleníthetők meg, így ideális modern enteriőrök, vendéglátóhelyek vagy üzlethelyiségek vizuális kiemelésére. Szegmensenként címezhető. 15 darab LED Chip alkot egy szegmenst, azaz méterenként 8 szegmens található.
A futófény funkcióval rendelkező digitális LED szalagok működtetéséhez két kiegészítő eszköz szükséges:
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| üzemi feszültség | 24 V DC |
| teljesítmény | 10 W/m |
| fényáram | 950 lm/m |
| dimmelhető | igen |
| színhőmérséklet | 4500K (természetes fehér) |
| LED chip típusa | SMD 2835 |
| LED chipek száma | 120 db/m |
| sugárzási szög | 120° |
| futófény effekt | igen |
| IP védelem | IP20 (beltéri) |
| LED szalag szélessége | 8 mm |
| LED szalag magassága | 2,5 mm |
| kiszerelés | 10 m/tekercs |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/+40°C |
| energiahatékonysági osztály | F |
| garancia | 3 év |