Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED izzó GU5.3 7W 4500K természetes fehér 500lm 1765
Készleten
Várható szállítás:
2026. május 15.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
9
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 12V DC |
| foglalat | GU5,3/MR16 |
| teljesítmény | 7W |
| fényáram | 500 lumen |
| fényhasznosítás | 86 lumen/watt |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 4500K |
| színvisszaadási index | Ra>80 |
| sugárzási szög | 110° |
| anyag | alumínium, műanyag |
| méret | 50x54 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 5 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 5W 4500K természetes fehér 400 lumen 12V SP1192
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
736 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 5W 2700K meleg fehér 400 lumen 12V SP1193
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
784 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 7W 4500K természetes fehér 500 lumen 12V SP1195
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
783 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 7W 2700K meleg fehér 500 lumen 12V SP1196
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
813 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 5W 6000K hideg fehér 400 lumen 12V SP1191
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
736 Ft
Optonica led lámpa-izzó spot MR16-GU5.3 7W 6000K hideg fehér 560 lumen 12V SP1194
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
783 Ft
Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 4500K természetes fehér MR16 1762
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
736 Ft
Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 110° 2700K meleg fehér MR16 1763
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
736 Ft
Optonica LED izzó GU5.3 7W 2700K meleg fehér 500lm 1766
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
783 Ft
Elmark led lámpa-izzó MR16-GU5.3 zöld SMD2835 3W GU5,3 12V 3000K 99LED604
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 06.
Ár:
534 Ft
Optonica LED izzó GU5.3 5W 320lm 6000K hideg fehér MR16 1761
Készleten
Várható szállítás:2026. május 15.
Ár:
736 Ft
Elmark LED lámpa-izzó E14 1W 2700-3000K meleg fehér hűtőszekrény jelzőizzó 99LED446
4-5 munkanap
Várható szállítás:2026. május 19.
Ár:
931 Ft