Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED kültéri fali lámpa fekete 4W 340lm 3000K meleg fehér IP65 7407
Az Optonica LED kültéri fali lámpa egy modern és esztétikus megjelenésű lámpa, ami kiválóan alkalmas kültéri világításra. A fali lámpa fekete színű és alumíniumból készült, ami egy időtálló és strapabíró anyag. A lámpa 4W teljesítménnyel rendelkezik és 340 lumen fényerősséget biztosít. A meleg fehér 3000K színhőmérséklete kellemes és meghitt hangulatot teremt. Az IP65 vízállósági osztályba tartozik, így az időjárás viszontagságaitól is védve van. A lámpa könnyen telepíthető és ideális választás kültéri helyszínek, például erkélyek, teraszok vagy udvarok világítására.
Az Optonica LED kültéri fali lámpa egy modern és esztétikus megjelenésű lámpa, ami kiválóan alkalmas kültéri világításra. A fali lámpa fekete színű és alumíniumból készült, ami egy időtálló és strapabíró anyag. A lámpa 4W teljesítménnyel rendelkezik és 340 lumen fényerősséget biztosít. A meleg fehér 3000K színhőmérséklete kellemes és meghitt hangulatot teremt. Az IP65 vízállósági osztályba tartozik, így az időjárás viszontagságaitól is védve van. A lámpa könnyen telepíthető és ideális választás kültéri helyszínek, például erkélyek, teraszok vagy udvarok világítására.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 220-240V |
| teljesítmény | 4W |
| fényáram | 340 lumen |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | 3000K |
| CRI | Ra>80 |
| sugárzási szög | 48° |
| lencsék száma | 2 db |
| IP védelem | IP65 |
| szín | fekete |
| lámpatest anyaga | alumínium |
| szerelés | falra |
| méret | 106x80x38 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| környezeti hőmérséklet | -20°C/ +40°C |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |