Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica LED reflektor állítható színhőmérséklettel 20W 1800lm CCT IP65 5981
Az Optonica LED reflektor állítható színhőmérséklettel 20W 1800lm CCT IP65 5981 kiváló választás lehet mind beltéri, mind kültéri világításhoz. A 20W teljesítményű fényvető 1800 lumen fényárammal világít, így energiatakarékos és hatékony világítási megoldást nyújt. Színhőmérséklete állítható, lehetőséget biztosítva a 3000K (meleg fehér), 4000K (természetes fehér) és 6000K (hideg fehér) értékek közötti választásra, így a fény színe az adott környezethez vagy preferenciához igazítható. A termékhez külön megvásárolható mozgásérzékelő is elérhető, amely automatikus világítást biztosít mozgás észlelésekor, tovább növelve a biztonságot és az energiahatékonyságot.
Az Optonica LED reflektor állítható színhőmérséklettel 20W 1800lm CCT IP65 5981 kiváló választás lehet mind beltéri, mind kültéri világításhoz. A 20W teljesítményű fényvető 1800 lumen fényárammal világít, így energiatakarékos és hatékony világítási megoldást nyújt. Színhőmérséklete állítható, lehetőséget biztosítva a 3000K (meleg fehér), 4000K (természetes fehér) és 6000K (hideg fehér) értékek közötti választásra, így a fény színe az adott környezethez vagy preferenciához igazítható. A termékhez külön megvásárolható mozgásérzékelő is elérhető, amely automatikus világítást biztosít mozgás észlelésekor, tovább növelve a biztonságot és az energiahatékonyságot.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 180-265 V AC |
| teljesítmény | 20W |
| fényáram | 1800 lumen |
| fényhasznosítás | 90 lm/W |
| dimmelhető | nem |
| színhőmérséklet | CCT (3000K, 4000K, 6000K) |
| CRI | Ra ≥ 80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP65 |
| lámpatest színe | fekete |
| lámpatest anyaga | alumínium |
| méret | 121,7x121,8x26 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| energiahatékonysági osztály | F |
| jótállás | 2 év |