Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica napelemes szolár LED asztali lámpa 2,5W 280lm CCT bézs IP54 253
Egy vendégtér hangulata ma már nem extra, hanem alapelvárás. Amikor a terasz sötét, a kábelezés macerás, vagy egyszerűen nincs kiépített világítás, könnyen elvesznek azok a pillanatok, amikből a vendégélmény születik. Képzeld el, hogy egyetlen mozdulattal stílusos fényt adsz minden asztalnak, kábelek, szerelés és plusz költségek nélkül. A napelemes Optonica 253 LED asztali lámpa nemcsak világít, hanem atmoszférát teremt, amit a vendégek észrevesznek… és meg is jegyeznek.
- érintésvezérlés
- szabályozható fényerő
- állítható színhőmérséklet
- töltés USB-sől
- szolár kivitel
Egy vendégtér hangulata ma már nem extra, hanem alapelvárás. Amikor a terasz sötét, a kábelezés macerás, vagy egyszerűen nincs kiépített világítás, könnyen elvesznek azok a pillanatok, amikből a vendégélmény születik. Képzeld el, hogy egyetlen mozdulattal stílusos fényt adsz minden asztalnak, kábelek, szerelés és plusz költségek nélkül. A napelemes Optonica 253 LED asztali lámpa nemcsak világít, hanem atmoszférát teremt, amit a vendégek észrevesznek… és meg is jegyeznek.
- érintésvezérlés
- szabályozható fényerő
- állítható színhőmérséklet
- töltés USB-sől
- szolár kivitel
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 3,7 V |
| teljesítmény | 2,5 W |
| fényáram | 280 lumen |
| dimmelhető | igen |
| állítható színhőmérséklet | 2700K/4500K/6000K |
| CRI | Ra>80 |
| sugárzási szög | 120° |
| IP védelem | IP54 |
| napelemes kivitel | igen |
| tölthető | igen (USB-C kábellel) |
| USB kábel hossza | ~ 100cm |
| akkumulátor | 2x2200 mAh |
| töltési idő | kb. 6 óra |
| működési idő | kb. 6,5 óra |
| szín | bézs |
| magasság | 300 mm |
| átmérő | 128 mm |
| várható élettartam | 25 000 óra |
| garancia idő | 2 év |