Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Optonica SMD LED reflektor fehér 20W 1800lm 6000K hideg fehér IP65 5704
Az [PRODUCT] megfelelő megoldást nyújt udvarok, parkolók, szabadtéri események, reklámtáblák kültéri világításának kialakításához, de kirakatok beltéri megvilágításánál is remek választás lehet. Bekötése a reflektor hátoldalán található vezeték segítségével lehetséges, a felszerelést pedig egy tartókonzol könnyíti meg, melynek segítségével a megfelelő pozícióba tudjuk dönteni a lámpát.
Az Optonica SMD LED reflektor fehér 20W 1800lm 6000K hideg fehér IP65 5704 megfelelő megoldást nyújt udvarok, parkolók, szabadtéri események, reklámtáblák kültéri világításának kialakításához, de kirakatok beltéri megvilágításánál is remek választás lehet. Bekötése a reflektor hátoldalán található vezeték segítségével lehetséges, a felszerelést pedig egy tartókonzol könnyíti meg, melynek segítségével a megfelelő pozícióba tudjuk dönteni a lámpát.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | AC 220-240V |
| teljesítmény | 20W |
| fényáram | 1800 lumen |
| fényerőszabályzás | nem lehetséges |
| színhőmérséklet | 6000K (hideg fehér) |
| sugárzási szög | 90° |
| CRI | Ra>80 |
| IP védelem | IP65 |
| LED chip típusa | SMD LED |
| szín | fehér |
| anyaga | alumínium, üveg |
| méret | 131 x 121 x 23 mm |
| bekötővezeték hossza | 15 cm |
| vezeték típusa | H05RR-F 3x0,75 mm2 |
| környezeti hőmérséklet | -20 ... + 40 °C |
| várható élettartam | 35 000 óra |
| energiaosztály | F |
| jótállás | 2 év |