Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Amadeo fali lámpa fekete IP20 6260
A fémből és műanyagból készült Amadeo indirekt mennyezeti lámpa a minimál stílus képviselői közé tartozik. A kisebb-nagyobb korong formákat kombináló, fekete színű modellt elsősorban a hálószobába vagy a nappaliba ajánljuk. Az Amadeo beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 21 W, fényerejük 1500 lumen, színhőmérsékletük 4000 K. A fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt az adott helyiségben. Élettartamuk kiemelkedően magas, mintegy 30 000 óra. Az Amadeo méretei a következők: szélessége 960 mm, magassága 745 mm, mennyezettől való távolsága 60 mm. Erre az egyedi stílusú indirekt lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A fémből és műanyagból készült Amadeo indirekt mennyezeti lámpa a minimál stílus képviselői közé tartozik. A kisebb-nagyobb korong formákat kombináló, fekete színű modellt elsősorban a hálószobába vagy a nappaliba ajánljuk. Az Amadeo beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 21 W, fényerejük 1500 lumen, színhőmérsékletük 4000 K. A fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt az adott helyiségben. Élettartamuk kiemelkedően magas, mintegy 30 000 óra. Az Amadeo méretei a következők: szélessége 960 mm, magassága 745 mm, mennyezettől való távolsága 60 mm. Erre az egyedi stílusú indirekt lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6260 |
| Megnevezés | Amadeo |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1500lm |
| Teljesítmény | 21W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 21.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 21W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 960.0 |
| Vertikális (mm) | 745.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Gyártó | Rábalux |