Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Amato LED 7W 340lm dimmelhető asztali lámpa fekete IP20 74041
A modern stílusú Amato asztali lámpa stílusos megjelenésével és sokoldalúságával tökéletes választás a dolgozószobába vagy bármely íróasztalra a lakásban. A teljes egészében műanyagból készült, fekete színű okos lámpa fehér búrával, alul kiszélesedő, robusztus dísztalppal és állítható lámpafejjel rendelkezik. Az Amato szárán elhelyezett LCD kijelző mutatja a hőmérsékletet, az időt, továbbá öröknaptár és ébresztő funkcióval látták el. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje búrával 340 lumen, búra nélkül 530 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt bocsát ki. Az Amato asztali lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje állítható (10%, 40%, 100%). A lámpa méretei a következők: szélessége 170 mm, magassága 440 mm, a kábel hossza 1000 mm.
A modern stílusú Amato asztali lámpa stílusos megjelenésével és sokoldalúságával tökéletes választás a dolgozószobába vagy bármely íróasztalra a lakásban. A teljes egészében műanyagból készült, fekete színű okos lámpa fehér búrával, alul kiszélesedő, robusztus dísztalppal és állítható lámpafejjel rendelkezik. Az Amato szárán elhelyezett LCD kijelző mutatja a hőmérsékletet, az időt, továbbá öröknaptár és ébresztő funkcióval látták el. A lámpa a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek a teljesítménye 7 W, fényereje búrával 340 lumen, búra nélkül 530 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt bocsát ki. Az Amato asztali lámpa érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz fényereje állítható (10%, 40%, 100%). A lámpa méretei a következők: szélessége 170 mm, magassága 440 mm, a kábel hossza 1000 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 340lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusaérintő | kapcsolóval |