Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Angers RGB LED kültéri napelemes lámpa 3W 300lm 4000K szürke IP54 77039
A modern stílusú, számos extrát kínáló Angers napelemes kültéri lámpát elhelyezhetjük a teraszon vagy a kertben. A teljes egészében műanyagból készült szürke színű okos modell átlátszó búrával, kerek dísztalppal és praktikus fogantyúval egészül ki. Az Angers beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 300 lumen, búra nélkül 450 lumen, élettartama 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. A lámpa RGB világításra is képes és USB-kábelen keresztül tölthető. A kábel hossza 1000 mm. A beépített szenzornak köszönhetően a lámpa a fényerőt a körülményekhez igazítja, ugyanakkor dimmelhető, azaz kapcsoló segítségével magunk is szabályozhatjuk a fényerőt. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2000 mAh. Az Angers szélessége 240 mm, átmérője 120 mm. IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
A modern stílusú, számos extrát kínáló Angers napelemes kültéri lámpát elhelyezhetjük a teraszon vagy a kertben. A teljes egészében műanyagból készült szürke színű okos modell átlátszó búrával, kerek dísztalppal és praktikus fogantyúval egészül ki. Az Angers beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 300 lumen, búra nélkül 450 lumen, élettartama 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. A lámpa RGB világításra is képes és USB-kábelen keresztül tölthető. A kábel hossza 1000 mm. A beépített szenzornak köszönhetően a lámpa a fényerőt a körülményekhez igazítja, ugyanakkor dimmelhető, azaz kapcsoló segítségével magunk is szabályozhatjuk a fényerőt. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2000 mAh. Az Angers szélessége 240 mm, átmérője 120 mm. IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77039 |
| Megnevezés | Angers |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 300lm |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | szürke |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Vertikális (mm) | 240.0 |
| Átmérő (mm) | 120.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | kapcsolóval |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 2000mAh |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |
| Érzékelő típusa | Fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 450lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |