Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Attichus modern megjelenésű négyes fürdőszobai mennyezeti lámpa LED 21W 1900lm/2670lm 4000K 75004
Az egyszerű formatervezésű Attichus négyes fürdőszobai mennyezeti lámpa szinte bármely modern fürdőszobába praktikus választás lehet. A fémből készült matt fekete lámpát kerek, fehér műanyagbúrák egészítik ki, és nagyméretű, négyzet alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A letisztult dizájnnak és a fekete-fehér színkombinációnak köszönhetően ez a modell számos enteriőrbe remekül illeszkedik. Az Attichus az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 21 W, fényerejük búrával 1900 lumen, búra nélkül 2670 lumen, élettartamuk pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt a fürdőben. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A négyes mennyezeti lámpa mérete 280x280 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Az egyszerű formatervezésű Attichus négyes fürdőszobai mennyezeti lámpa szinte bármely modern fürdőszobába praktikus választás lehet. A fémből készült matt fekete lámpát kerek, fehér műanyagbúrák egészítik ki, és nagyméretű, négyzet alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. A letisztult dizájnnak és a fekete-fehér színkombinációnak köszönhetően ez a modell számos enteriőrbe remekül illeszkedik. Az Attichus az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrásokkal rendelkezik, amelyek összteljesítménye 21 W, fényerejük búrával 1900 lumen, búra nélkül 2670 lumen, élettartamuk pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrások természetes fehér fénnyel világítanak, ami modern, tiszta hatást kelt a fürdőben. A lámpa IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A négyes mennyezeti lámpa mérete 280x280 mm, mennyezettől mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 75004 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fürdőszobai lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1900 |
| Teljesítmény | 21W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | matt fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 21.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 21W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Horizontális (mm) | 280.0 |
| Vertikális (mm) | 280.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19604 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 2670 |
| Gyártó | Rábalux |