Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Azula asztali LED lámpa 3W 260lm króm 74211
A minimál stílusú Azula asztali lámpa bármely modern nappali vagy hálószoba berendezésének ragyogó darabja lehet. Az alumíniumból készült, krómszínű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, stabilitásáról pedig kerek dísztalp gondoskodik. A vezetékes kapcsolóval működtethető, S betűt formázó lámpa letisztult megjelenésével könnyen beilleszthető szinte bármely szoba berendezésébe: elhelyezhetjük egy asztalon vagy az éjjeliszekrényen. Az Azula az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 260 lumen, búra nélkül 290 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű asztali lámpa természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást eredményez, és ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. Az Azula méretei a következők: magassága 380 mm, szélessége 175 mm, a dísztalp átmérője 130 mm, a kábel hossza 2000 mm.
A minimál stílusú Azula asztali lámpa bármely modern nappali vagy hálószoba berendezésének ragyogó darabja lehet. Az alumíniumból készült, krómszínű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, stabilitásáról pedig kerek dísztalp gondoskodik. A vezetékes kapcsolóval működtethető, S betűt formázó lámpa letisztult megjelenésével könnyen beilleszthető szinte bármely szoba berendezésébe: elhelyezhetjük egy asztalon vagy az éjjeliszekrényen. Az Azula az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 260 lumen, búra nélkül 290 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű asztali lámpa természetes fehér fénnyel világít, amely modern, tiszta hatást eredményez, és ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. Az Azula méretei a következők: magassága 380 mm, szélessége 175 mm, a dísztalp átmérője 130 mm, a kábel hossza 2000 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 260 |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | DC 12V |
| Horizontális (mm) | 175.0 |
| Vertikális (mm) | 380.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | vezetékes kapcsoló |
| Beépítési mélység (mm) | 130.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 290 |