Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Band2 LED pultmegvilágító lámpa 20W 1400lm 4000K fekete 78049
A műszaki stílusú Band 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. A Band 2 méretéből és fényerejéből adódóan nagyobb munkapult esetében is megfelelő választásnak bizonyul. Az alumíniumból készült, fekete színű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amely alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1670 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Band 2 pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 835 mm, magassága 35 mm, faltól mért távolsága 55 mm.
A műszaki stílusú Band 2 pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál modern konyhánkba. A munkapult fölé szerelve a természetes fehér fényt sugárzó modell az ételek előkészítése, a főzés és a mosogatás során is hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket. A Band 2 méretéből és fényerejéből adódóan nagyobb munkapult esetében is megfelelő választásnak bizonyul. Az alumíniumból készült, fekete színű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amely alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 20 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1670 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Band 2 pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 835 mm, magassága 35 mm, faltól mért távolsága 55 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Technikai |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1400 |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 20W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 55.0 |
| Horizontális (mm) | 835.0 |
| Vertikális (mm) | 35.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 20127 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1670 |