Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Bedi 2W 165 Lm 4000K természetes fehér - fehér asztali lámpa 74234
A Rábalux Bedi okos asztali lámpát azoknak ajánljuk, akik számára a funkcionalitás mellett a stílus is fontos szempont. Ez a LED asztali lámpa nemcsak hasznos társ a dolgozó- vagy a gyerekszobában, de elegáns fehér színével és légies megjelenésével esztétikusabbá is teszi a környezetét. További előnye, hogy a talp kis méretének köszönhetően helytakarékos. Fényereje a dísztalpon elhelyezett érintőkapcsoló segítségével állítható, így képes alkalmazkodni a mindenkori felhasználói igényekhez. Az okos íróasztali lámpa minimál stílusban, teljes egészében műanyagból készül. A beépített LED technológia hosszú élettartamot és energiahatékonyságot biztosít. A terméket USB-kábellel szállítjuk.
A Rábalux Bedi okos asztali lámpát azoknak ajánljuk, akik számára a funkcionalitás mellett a stílus is fontos szempont. Ez a LED asztali lámpa nemcsak hasznos társ a dolgozó- vagy a gyerekszobában, de elegáns fehér színével és légies megjelenésével esztétikusabbá is teszi a környezetét. További előnye, hogy a talp kis méretének köszönhetően helytakarékos. Fényereje a dísztalpon elhelyezett érintőkapcsoló segítségével állítható, így képes alkalmazkodni a mindenkori felhasználói igényekhez. Az okos íróasztali lámpa minimál stílusban, teljes egészében műanyagból készül. A beépített LED technológia hosszú élettartamot és energiahatékonyságot biztosít. A terméket USB-kábellel szállítjuk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama (lm) | 165 |
| Teljesítmény | 2W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 2.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 2W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Wi-Fi | nem |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Fényforrás fényárama | 180 |
| Gyártó | rábalux |