Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Byron pultmegvilágító lámpa kapcsolóval LED 4W 250lm 4000K 1444
A Byron pultmegvilágító lámpa remek szolgálatot tehet a konyhában. Funkcionális stílusával és ezüst színével gyakorlatilag bármely enteriőrbe könnyedén beilleszthető. A lámpa anyaga fém és műanyag, méretei pedig a következők: hossza 445 mm, magassága 58 mm, faltól való távolsága 70 mm. A lámpa kapcsolóval működtethető. A Byron beépített LED fényforrása 4000 K-es színhőmérsékletének megfelelően természetes fehér fényt bocsát ki. Az energiatakarékos fényforrás teljesítménye 4 W, fényereje 250 lumen, élettartama 30 000 óra. A Byron pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
A Byron pultmegvilágító lámpa remek szolgálatot tehet a konyhában. Funkcionális stílusával és ezüst színével gyakorlatilag bármely enteriőrbe könnyedén beilleszthető. A lámpa anyaga fém és műanyag, méretei pedig a következők: hossza 445 mm, magassága 58 mm, faltól való távolsága 70 mm. A lámpa kapcsolóval működtethető. A Byron beépített LED fényforrása 4000 K-es színhőmérsékletének megfelelően természetes fehér fényt bocsát ki. Az energiatakarékos fényforrás teljesítménye 4 W, fényereje 250 lumen, élettartama 30 000 óra. A Byron pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 250 |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah).4.0 | |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 70.0 |
| Horizontális (mm) | 445.0 |
| Vertikális (mm) | 58.0 |
| Nettó súly (kg) | 0.35 |
| Bruttó súly | 0.5 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | billenő |
| Érintésvédelmi osztály | I |