Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Circado függeszthető LED lámpa 48W 2550lm 3000K fekete/arany 72268
A Circado függeszték egyedi megjelenésével és nagy fényerejével csodás választás modern stílusú nappalinkba, étkezőnkbe vagy hálószobánkba. Ezt a modellt elsősorban azoknak ajánljuk, akik kedvelik a különleges, merész formavilágú lámpákat. A fémből, fekete-arany színkombinációban és fehér szilikonbúrával készült Circado lényegét a két nagyméretű, hosszúkás, lekerekített lámpaelem adja, amelyek egymáshoz képest elcsúsztatva, vízszintesen egymás alatt helyezkednek el. A függő lámpa fekete, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. Ennek teljesítménye 48 W, fényereje búrával 2550 lumen, búra nélkül 3360 lumen, élettartama 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot teremt. A Circado lámpa méretei a következők: szélessége 1230 mm, egy-egy lámpafej magassága 70 mm, a függeszték belógása 1200 mm, beépítési átmérője 280 mm.
A Circado függeszték egyedi megjelenésével és nagy fényerejével csodás választás modern stílusú nappalinkba, étkezőnkbe vagy hálószobánkba. Ezt a modellt elsősorban azoknak ajánljuk, akik kedvelik a különleges, merész formavilágú lámpákat. A fémből, fekete-arany színkombinációban és fehér szilikonbúrával készült Circado lényegét a két nagyméretű, hosszúkás, lekerekített lámpaelem adja, amelyek egymáshoz képest elcsúsztatva, vízszintesen egymás alatt helyezkednek el. A függő lámpa fekete, téglalap alakú dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik. Ennek teljesítménye 48 W, fényereje búrával 2550 lumen, búra nélkül 3360 lumen, élettartama 20 000 óra. A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fénnyel világít, amely meghitt, otthonos hangulatot teremt. A Circado lámpa méretei a következők: szélessége 1230 mm, egy-egy lámpafej magassága 70 mm, a függeszték belógása 1200 mm, beépítési átmérője 280 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 2550 |
| Teljesítmény | 48W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete/ arany |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 48.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 48W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési mélység (mm) | 280.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 3360 |