Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Ciro dekor lámpa fehér IP20 76018
A modern stílusú, mozgásérzékelővel ellátott Ciro éjszakai fény praktikus megoldás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a gyerekszobába. A teljes egészében műanyagból készült, szögletes, lekerekített sarkakkal ellátott modell diszkrét fényével kellemesebbé teheti az elalvást, és segítséget, valamint a gyerekeknek biztonságot nyújt, ha az éjszaka folyamán valami miatt fel kellene kelniük. A Ciro beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 0,15 W, fényereje búrával 5 lumen, búra nélkül 15 lumen, élettartama 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít. A mozgásérzékelő 3–7 méter távolságból, 120°-os szögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Ciro akkumulátorral is rendelkezik, amelynek a feszültsége 3,7 V, kapacitása 300 mAh. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető. A kapcsolóval ellátott éjszakai fény szélessége 75 mm, magassága 20 mm, a kábel hossza 250 mm.
A modern stílusú, mozgásérzékelővel ellátott Ciro éjszakai fény praktikus megoldás lehet a nappaliba, a hálószobába vagy a gyerekszobába. A teljes egészében műanyagból készült, szögletes, lekerekített sarkakkal ellátott modell diszkrét fényével kellemesebbé teheti az elalvást, és segítséget, valamint a gyerekeknek biztonságot nyújt, ha az éjszaka folyamán valami miatt fel kellene kelniük. A Ciro beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 0,15 W, fényereje búrával 5 lumen, búra nélkül 15 lumen, élettartama 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete 3000 K, azaz meleg fehér fénnyel világít. A mozgásérzékelő 3–7 méter távolságból, 120°-os szögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Ciro akkumulátorral is rendelkezik, amelynek a feszültsége 3,7 V, kapacitása 300 mAh. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető. A kapcsolóval ellátott éjszakai fény szélessége 75 mm, magassága 20 mm, a kábel hossza 250 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba, gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 5lm |
| Teljesítmény | 0,15W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 3-7m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 300mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| A lámpa USB kábellel tölthető | igen |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |