Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Dembo dekor lámpa fehér IP20 76012
A mozgásérzékelővel ellátott, modern stílusú Dembo éjszakai fény praktikus megoldás a gyerekszobába, ahol diszkrét fényével kellemesebbé teszi az elalvást, és biztonságot ad a sötétségtől félő gyermeknek, ha az éjszaka folyamán felébredne. A lámpa fénye akkor is segítséget jelenthet, ha a csemetének álmából ébredve meg kell látogatnia a mosdót. A csatlakozóaljzatba csatlakoztatható, műanyagból készült kerek, fehér színű modell színhőmérséklete 3000 K, azaz a pihenéshez leginkább megfelelő meleg fehér fényt sugároz. A beépített LED fényforrás teljesítménye 13,9 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 35 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A szenzor 0–3 méter távolságból 90°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Dembo beépített USB-töltővel is rendelkezik, amely alkalmas például egy mobiltelefon feltöltésére. Az éjszakai fény átmérője 90 mm, faltól mért távolsága 70 mm.
A mozgásérzékelővel ellátott, modern stílusú Dembo éjszakai fény praktikus megoldás a gyerekszobába, ahol diszkrét fényével kellemesebbé teszi az elalvást, és biztonságot ad a sötétségtől félő gyermeknek, ha az éjszaka folyamán felébredne. A lámpa fénye akkor is segítséget jelenthet, ha a csemetének álmából ébredve meg kell látogatnia a mosdót. A csatlakozóaljzatba csatlakoztatható, műanyagból készült kerek, fehér színű modell színhőmérséklete 3000 K, azaz a pihenéshez leginkább megfelelő meleg fehér fényt sugároz. A beépített LED fényforrás teljesítménye 13,9 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 35 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A szenzor 0–3 méter távolságból 90°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A Dembo beépített USB-töltővel is rendelkezik, amely alkalmas például egy mobiltelefon feltöltésére. Az éjszakai fény átmérője 90 mm, faltól mért távolsága 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | dekor lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 30 lumen |
| Teljesítmény | 13,9W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 0-3m, 90° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépített USB töltő | igen |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |