Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Dinoo dekor LED gyereklámpa 0 45W 30lm 3000K többszínű 76021
A számos extra funkcióval felszerelt Dinoo gyereklámpa minden dinórajongó kisfiú kedvenc gyerekszobai kiegészítője lesz. A finom tapintású, többszínű műanyaglámpát többszínű szilikonbúra egészíti ki. Az RGB világításra képes éjszakai fény érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A töltéshez szükséges idő 2,5 óra, a működési idő pedig 6–10 óra. Az éjszakai funkcióval rendelkező gyereklámpában beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 0,45 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 55 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fényt bocsát ki. Segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, amely ideális az alvásra hangolódáshoz, pihenéshez. A Dinoo dekoratív lámpa méretei a következők: magassága 140 mm, szélessége 130 mm, a kábel hossza 500 mm.
A számos extra funkcióval felszerelt Dinoo gyereklámpa minden dinórajongó kisfiú kedvenc gyerekszobai kiegészítője lesz. A finom tapintású, többszínű műanyaglámpát többszínű szilikonbúra egészíti ki. Az RGB világításra képes éjszakai fény érintőkapcsolóval dimmelhető, azaz fényereje igény szerint változtatható. A lámpa USB-kábelen keresztül tölthető, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A töltéshez szükséges idő 2,5 óra, a működési idő pedig 6–10 óra. Az éjszakai funkcióval rendelkező gyereklámpában beépített LED fényforrás található, amelynek teljesítménye 0,45 W, fényereje búrával 30 lumen, búra nélkül 55 lumen, élettartama pedig 10 000 óra. A fényforrás színhőmérséklete 3000 K, ennek megfelelően meleg fehér fényt bocsát ki. Segítségével meghitt, otthonos hangulatot varázsolhatunk a szobába, amely ideális az alvásra hangolódáshoz, pihenéshez. A Dinoo dekoratív lámpa méretei a következők: magassága 140 mm, szélessége 130 mm, a kábel hossza 500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Gyereklámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | gyerekszoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 30 |
| Teljesítmény | 0,45W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | többszínű |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | többszínű |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 0.45 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 0,45W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1200mAh |
| Éjszakai funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Fényforrás fényárama | 55 |