Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Elsa minimalista stílusú mennyezeti lámpa LED 3x6W 3x420lm 4000K 2714
Minimalista stílusú mennyezeti lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrásokkal. 25 cm átmérőjű, matt fehér és króm színű, fém és műanyag kombinációjú szerkezet IP20-as védettséggel. A lámpatestben elhelyezett LED fényforrások A+ energiaosztály besorolásúak. 3x 6W teljesítmény mellett 3x 420 lumenes fényerőt, továbbá 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt adnak. 5 év garanciával. A lámpatestben a fényforrások nem cserélhetők.
Minimalista stílusú mennyezeti lámpa beépített energiatakarékos LED fényforrásokkal. 25 cm átmérőjű, matt fehér és króm színű, fém és műanyag kombinációjú szerkezet IP20-as védettséggel. A lámpatestben elhelyezett LED fényforrások A+ energiaosztály besorolásúak. 3x 6W teljesítmény mellett 3x 420 lumenes fényerőt, továbbá 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt adnak. 5 év garanciával. A lámpatestben a fényforrások nem cserélhetők.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2714 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1260 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | matt fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3x 6W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Átmérő (mm) | 250.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |