Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Engon modern megjelenésű ezüst kerek mennyezeti lámpa LED 45W 3300lm/4600lm 4000K 71131
A nagyméretű, kerek Engon mennyezeti lámpa bármely modern nappaliba vagy hálószobába megfelelő választás lehet. Az egyszerű, vékony kialakítású modell diszkréten simul bele a mennyezet síkjába. Azok számára, akik a különleges dizájnnal szemben a funkciót részesítik előnyben, tökéletes választás ez a lámpa. A nagy fényerejű Engon ezüst színben fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 3300 lumen, búra nélkül 4600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K, természetes fehér fénye tiszta, modern hatást eredményez. Az Engon átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 70 mm.
A nagyméretű, kerek Engon mennyezeti lámpa bármely modern nappaliba vagy hálószobába megfelelő választás lehet. Az egyszerű, vékony kialakítású modell diszkréten simul bele a mennyezet síkjába. Azok számára, akik a különleges dizájnnal szemben a funkciót részesítik előnyben, tökéletes választás ez a lámpa. A nagy fényerejű Engon ezüst színben fehér búrával, teljes egészében műanyagból készül, és a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 45 W, fényereje búrával 3300 lumen, búra nélkül 4600 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A mennyezeti lámpa színhőmérséklete 4000 K, természetes fehér fénye tiszta, modern hatást eredményez. Az Engon átmérője 480 mm, mennyezettől mért távolsága pedig 70 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71131 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 3300 |
| Teljesítmény | 45W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 45.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 45W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 70.0 |
| Átmérő (mm) | 480.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 4600 |
| Gyártó | Rábalux |