Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Eucalyptus modern függeszték LED 20W 1650lm 3000K 2957
A modern Eucalyptus függeszték modern nappalink vagy étkezőnk berendezésének stílusos darabja lehet. A szatinkróm színű, fém lámpatestet fehér műanyagbúrák egészítik ki, a lámpa szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Eucalyptus beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 20 W, fényereje 1650 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító lámpa elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A függeszték érintőkapcsoló segítségével három lépésben dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható. További extra a memória funkció. A lámpa szélessége 845 mm, belógása 1200 mm.
A modern Eucalyptus függeszték modern nappalink vagy étkezőnk berendezésének stílusos darabja lehet. A szatinkróm színű, fém lámpatestet fehér műanyagbúrák egészítik ki, a lámpa szögletes dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre. Az Eucalyptus beépített LED fényforrást tartalmaz, amelynek teljesítménye 20 W, fényereje 1650 lumen, élettartama 25 000 óra, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító lámpa elősegíti a meghitt, otthonos hangulat megteremtését. A függeszték érintőkapcsoló segítségével három lépésben dimmelhető, azaz fényereje tetszés szerint változtatható. További extra a memória funkció. A lámpa szélessége 845 mm, belógása 1200 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2957 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Függeszték |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, étkező |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1650 |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 20W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 1200.0 |
| Horizontális (mm) | 845.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Memória funkció | igen |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1760 |
| Gyártó | Rábalux |