Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Flaxton LED kültéri napelemes lámpa 7W 700lm 4000K fekete IP54 77040
A modern stílusú, mozgás- és fényérzékelővel ellátott Flaxton napelemes kültéri fali lámpát felszerelhetjük a teraszon, a kertben vagy a ház külső falán. A szögletes formával, de lekerekített sarkakkal készült modell szenzora 3-5 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, a fényérzékelő pedig a lámpa fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A teljes egészében műanyagból készült fekete színű modell átlátszó búrával és keskeny dísztalppal egészül ki. A Flaxton beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 700 lumen, búra nélkül 800 lumen, élettartama 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. A lámpa akkumulátorának a feszültsége 3,7 V, kapacitása 3000 mAh. A Flaxton méretei a következők: szélessége 145 mm, magassága 160 mm, faltól mért távolsága 115 mm. IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
A modern stílusú, mozgás- és fényérzékelővel ellátott Flaxton napelemes kültéri fali lámpát felszerelhetjük a teraszon, a kertben vagy a ház külső falán. A szögletes formával, de lekerekített sarkakkal készült modell szenzora 3-5 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, a fényérzékelő pedig a lámpa fényerejét mindig a körülményekhez igazítja. A teljes egészében műanyagból készült fekete színű modell átlátszó búrával és keskeny dísztalppal egészül ki. A Flaxton beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje búrával 700 lumen, búra nélkül 800 lumen, élettartama 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényt sugároz. A lámpa akkumulátorának a feszültsége 3,7 V, kapacitása 3000 mAh. A Flaxton méretei a következők: szélessége 145 mm, magassága 160 mm, faltól mért távolsága 115 mm. IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az ideális működési hőmérsékleti tartománya –10–40 °C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77040 |
| Megnevezés | Flaxton |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 700lm |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 3-5m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Faltól mért távolság (mm) | 115.0 |
| Horizontális (mm) | 145.0 |
| Vertikális (mm) | 160.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 3000mAh |
| Érzékelő típusa | PIR mozgásérzékelő, fényérzékelő |
| Fényforrás fényárama | 800lm |
| Ideális működési tartomány | "-10°C;40° |
| Gyártó | Rábalux |