Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Greg pultmegvilágító lámpa fehér IP20 5218
A Greg pultmegvilágító lámpát felszerelhetjük a konyhában a munkapult mosogató fölé, hogy megfelelő fényviszonyokat biztosítson az ott végzett tevékenységekhez. Funkcionális stílusával és fehér színével diszkrét és praktikus kiegészítője lehet bármely konyhának. Ez a billenőkapcsolóval szerelt modell sorolható, legfeljebb 10 db köthető sorba belőle. Ez remek hír lehet abban az esetben, ha egyetlen lámpa nem elegendő, mert például egy hosszabb konyhapult koncentrált megvilágításáról szeretnénk gondoskodni. A Greg lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje 1300 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító modell műanyagból készül, méretei pedig a következők: szélessége 870 mm, magassága 20 mm, faltól való távolsága 30 mm. A Greg pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát vállalunk.
A Greg pultmegvilágító lámpát felszerelhetjük a konyhában a munkapult mosogató fölé, hogy megfelelő fényviszonyokat biztosítson az ott végzett tevékenységekhez. Funkcionális stílusával és fehér színével diszkrét és praktikus kiegészítője lehet bármely konyhának. Ez a billenőkapcsolóval szerelt modell sorolható, legfeljebb 10 db köthető sorba belőle. Ez remek hír lehet abban az esetben, ha egyetlen lámpa nem elegendő, mert például egy hosszabb konyhapult koncentrált megvilágításáról szeretnénk gondoskodni. A Greg lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje 1300 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító modell műanyagból készül, méretei pedig a következők: szélessége 870 mm, magassága 20 mm, faltól való távolsága 30 mm. A Greg pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5218 |
| Megnevezés | Greg |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1300lm |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 30.0 |
| Horizontális (mm) | 870.0 |
| Vertikális (mm) | 20.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Kapcsoló típusa | billenő kapcsoló |
| Gyártó | Rábalux |