Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Haiti napelemes lámpa fekete RGB IP65 7069
A modern stílusú Haiti talajba szúrható napelemes lámpa praktikus választás a kerti világításhoz. A fekete színben, tejszínű búrával készült lámpa anyaga teljes egészében műanyag. A korong alakú lámpafejjel ellátott modellt könnyedén leszúrhatjuk a kerten átvezető gyalogút vagy egy-egy kedvenc növény, virágágyás mellett. Az RGB világításra is képes Haiti beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 10 lumen, búra nélkül 12 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 12 500 óra. A kültéri lámpa magassága 235 mm, átmérője 140 mm. A napelem feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A Haiti talajba szúrható lámpa IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett.
A modern stílusú Haiti talajba szúrható napelemes lámpa praktikus választás a kerti világításhoz. A fekete színben, tejszínű búrával készült lámpa anyaga teljes egészében műanyag. A korong alakú lámpafejjel ellátott modellt könnyedén leszúrhatjuk a kerten átvezető gyalogút vagy egy-egy kedvenc növény, virágágyás mellett. Az RGB világításra is képes Haiti beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 10 lumen, búra nélkül 12 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 12 500 óra. A kültéri lámpa magassága 235 mm, átmérője 140 mm. A napelem feszültsége 3,7 V, kapacitása 1200 mAh. A Haiti talajba szúrható lámpa IP65-ös védettséggel rendelkezik, azaz teljesen zárt és védett a szilárd anyagok és szennyeződések ellen, valamint kisnyomású vízsugár ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | kert |
| Lámpatest fényárama | 10 lumen |
| Teljesítmény | 0,6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP65 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | tejüveg |
| Búra anyaga | műanyag |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| RGB | igen |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1200mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |