Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Hitura kültéri fali lámpa fekete IP54 77028
A modern stílusú Hitura kültéri mozgásérzékelős fali lámpa remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. Jó szolgálatot tehet a bejárati ajtó közelében, vagy biztonságosabbá teheti a közlekedést a ház mellett vezető gyalogút megvilágításával. Ez a kerek modell, amely fehér színével diszkréten belesimul a házfal jellemzően világos színébe, teljes egészében műanyagból készül. A lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 15 W, fényereje búrával 1350 lumen, búra nélkül 1800 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. Az intelligens szenzor, amely a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja, 6±2 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. A Hitura átmérője 180 mm, faltól mért távolsága 70 mm. A kültéri lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern stílusú Hitura kültéri mozgásérzékelős fali lámpa remek választás a teraszra vagy a ház külső falára. Jó szolgálatot tehet a bejárati ajtó közelében, vagy biztonságosabbá teheti a közlekedést a ház mellett vezető gyalogút megvilágításával. Ez a kerek modell, amely fehér színével diszkréten belesimul a házfal jellemzően világos színébe, teljes egészében műanyagból készül. A lámpa az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 15 W, fényereje búrával 1350 lumen, búra nélkül 1800 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 25 000 óra. Az intelligens szenzor, amely a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja, 6±2 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. A Hitura átmérője 180 mm, faltól mért távolsága 70 mm. A kültéri lámpa IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | kültéri fali lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1350 lumen |
| Teljesítmény | 15W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 6±2m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |