Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Horus modern stílusú asztali lámpa LED 7W 530lm 3000-4000-6500K 2934
A modern stílusú Horus asztali lámpa tökéletes választás lehet a dolgozószobába. A fekete színű, fémből készült modell fekete műanyagbúrával és ugyanilyen színű, nagyméretű, szögletes dísztalppal egészül ki. A Horus beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje 530 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete változtatható: beállíthatunk 3000, 4000 vagy 6500 K-es színhőmérsékletet, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Mindezt a lámpa talpán elhelyezett érintőkapcsoló segítségével tehetjük meg, csakúgy mint a fényerő beállítását. Az asztali lámpa szélessége 290 mm, magassága 325 mm, a bevilágítási szög 70°. A kábel hossza 1900 mm. A lámpa dimmelhető, azaz fényereje változtatható: érintőkapcsoló segítségével állíthatjuk be a kívánt fényerőt (30, 60 vagy 100%-ot választva).
A modern stílusú Horus asztali lámpa tökéletes választás lehet a dolgozószobába. A fekete színű, fémből készült modell fekete műanyagbúrával és ugyanilyen színű, nagyméretű, szögletes dísztalppal egészül ki. A Horus beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 7 W, fényereje 530 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A lámpa színhőmérséklete változtatható: beállíthatunk 3000, 4000 vagy 6500 K-es színhőmérsékletet, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt. Mindezt a lámpa talpán elhelyezett érintőkapcsoló segítségével tehetjük meg, csakúgy mint a fényerő beállítását. Az asztali lámpa szélessége 290 mm, magassága 325 mm, a bevilágítási szög 70°. A kábel hossza 1900 mm. A lámpa dimmelhető, azaz fényereje változtatható: érintőkapcsoló segítségével állíthatjuk be a kívánt fényerőt (30, 60 vagy 100%-ot választva).
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 2934 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 530 |
| Teljesítmény | 7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fekete |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 70 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 7.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 7W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 290.0 |
| Vertikális (mm) | 325.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000, 4000, 6500 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 750 |
| Gyártó | Rábalux |