Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Irelia modern megjelenésű mennyezeti lámpa LED 23W 2200lm/3200lm 4000K 71008
A nagy fényerővel rendelkező Irelia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, ugyanakkor kreatív formatervezésű modellt keresnek modern nappalijukba. A fémből készült szatinkróm lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódik a fehér akrilbúrával ellátott, szabálytalanul kanyargó lámpaelem. Az Irelia az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 23 W, fényereje búrával 2200 lumen, búra nélkül 3200 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, amellyel modern, természetes hatást érhetünk el otthonunk e nagy forgalmú helyiségében. Az Irelia mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 435 mm, mennyezettől mért távolsága 180 mm, beépítési átmérője 120 mm.
A nagy fényerővel rendelkező Irelia mennyezeti lámpát azoknak ajánljuk, akik egyszerű, ugyanakkor kreatív formatervezésű modellt keresnek modern nappalijukba. A fémből készült szatinkróm lámpa kisméretű kerek dísztalp segítségével rögzíthető a mennyezetre, ehhez kapcsolódik a fehér akrilbúrával ellátott, szabálytalanul kanyargó lámpaelem. Az Irelia az F energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 23 W, fényereje búrával 2200 lumen, búra nélkül 3200 lumen, élettartama pedig 15 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű lámpa természetes fehér fénnyel világít, amellyel modern, természetes hatást érhetünk el otthonunk e nagy forgalmú helyiségében. Az Irelia mennyezeti lámpa méretei a következők: szélessége 435 mm, mennyezettől mért távolsága 180 mm, beépítési átmérője 120 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 71008 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 2200 |
| Teljesítmény | 23W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | szatin króm |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | akril |
| Fényforrás élettartama (h) | 15000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 23.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 23W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 180.0 |
| Horizontális (mm) | 435.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Beépítési méret (mm) | 120.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 3200 |
| Gyártó | Rábalux |