Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Kapuas napelemes lámpa fekete IP44 77015
A modern Kapuas napelemes, mozgásérzékelős kültéri fali lámpa praktikus és stílusos választás lehet a teraszra vagy a ház külső falára. A falból ferdén kinyúló, henger alakú modell rozsdamentes acélból, fekete színben készül, és átlátszó műanyagbúra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje 100 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 10 000 óra, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 600 mAh. Az intelligens szenzor 5-8 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A kapcsolóval ellátott lámpa magassága 240 mm, átmérője 90 mm. A Kapuas kültéri fali lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A modern Kapuas napelemes, mozgásérzékelős kültéri fali lámpa praktikus és stílusos választás lehet a teraszra vagy a ház külső falára. A falból ferdén kinyúló, henger alakú modell rozsdamentes acélból, fekete színben készül, és átlátszó műanyagbúra egészíti ki. A lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek fényereje 100 lumen, színhőmérséklete pedig 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 10 000 óra, az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 600 mAh. Az intelligens szenzor 5-8 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást, és a lámpa fényerejét a körülményeknek megfelelően változtatja. A kapcsolóval ellátott lámpa magassága 240 mm, átmérője 90 mm. A Kapuas kültéri fali lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 100lm |
| Teljesítmény | 1,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 5-8m, 120° |
| Lámpa anyaga | rozsdamentes acél |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 10000 |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 600mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |