Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lasset LED kültéri napelemes lámpa 4,4W 200lm 4000K fekete IP54 77079
A modern stílusú Lasset napelemes kültéri állólámpa remek választás a teraszra vagy a kertbe. Elsősorban azoknak ajánljuk, akik sokoldalú, okos kültéri lámpát keresnek. A fekete színű modell alumíniumból, fehér műanyagbúrával készül, és kisméretű, szögletes dísztalppal egészül ki. Mozgás- és fényérzékelővel is ellátták: a szenzor 8–12 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A fényérzékelő mindig a körülményekhez igazítja a lámpa fényerejét, ugyanakkor a lámpa kapcsolóval is dimmelhető. A Lasset beépített LED fényforrásának teljesítménye 4,4 W, fényereje búrával 200 lumen, búra nélkül 600 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. A lámpa szélessége 135 mm, magassága 500 mm. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. A Lasset IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–60 C.
A modern stílusú Lasset napelemes kültéri állólámpa remek választás a teraszra vagy a kertbe. Elsősorban azoknak ajánljuk, akik sokoldalú, okos kültéri lámpát keresnek. A fekete színű modell alumíniumból, fehér műanyagbúrával készül, és kisméretű, szögletes dísztalppal egészül ki. Mozgás- és fényérzékelővel is ellátták: a szenzor 8–12 méter távolságból, 110°-os látószögben érzékeli a mozgást. A fényérzékelő mindig a körülményekhez igazítja a lámpa fényerejét, ugyanakkor a lámpa kapcsolóval is dimmelhető. A Lasset beépített LED fényforrásának teljesítménye 4,4 W, fényereje búrával 200 lumen, búra nélkül 600 lumen, színhőmérséklete 4000 K. A természetes fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 20 000 óra. A lámpa szélessége 135 mm, magassága 500 mm. Az akkumulátor feszültsége 3,7 V, kapacitása 2200 mAh. A Lasset IP54-es védettsége garantálja, hogy por ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A lámpa ideális működési hőmérsékleti tartománya –20–60 C.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 77079 |
| Megnevezés | Lasset |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 200lm |
| Teljesítmény | 4,4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP54 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 8-12m, 110° |
| Lámpa anyaga | alumínium |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.4 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4,4W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Horizontális (mm) | 135.0 |
| Vertikális (mm) | 500.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | kapcsolóval |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 2200mAh |
| Érzékelő típusa | PIR mozgásérzékelő, fényérzékelő |
| Egyéb funkciók | napelemmel működő lámpa |
| Fényforrás fényárama | 600lm |
| Ideális működési tartomány | "-20°C;60° |
| Gyártó | Rábalux |