Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lendva LED pultmegvilágító lámpa 3W 220lm 4000K ezüst 78036
A modern stílusú Lendva okos pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál a konyhába. A munkapult fölé szerelve természetes fehér fényével hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket az ételek előkészítése, a sütés-főzés és mosogatás során. A fémből és műanyagból készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amely alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 220 lumen, búra nélkül 250 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Lendva érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz a lámpa fényereje tetszés szerint szabályozható. Az okos konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 300 mm, magassága 25 mm, faltól mért távolsága mindössze 10 mm, a kábel hossza 1500 mm.
A modern stílusú Lendva okos pultmegvilágító lámpa praktikus és helytakarékos világítási megoldást kínál a konyhába. A munkapult fölé szerelve természetes fehér fényével hatékonyan segíti a konyhában tevékenykedőket az ételek előkészítése, a sütés-főzés és mosogatás során. A fémből és műanyagból készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, amely alatt a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrás helyezkedik el. Ennek teljesítménye 3 W, fényereje búrával 220 lumen, búra nélkül 250 lumen, élettartama pedig 25 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fényével modern, tiszta hatást biztosít, és ideális a konyhai műveletek elvégzéséhez. A Lendva érintőkapcsoló segítségével dimmelhető, azaz a lámpa fényereje tetszés szerint szabályozható. Az okos konyhai pultmegvilágító lámpa méretei a következők: szélessége 300 mm, magassága 25 mm, faltól mért távolsága mindössze 10 mm, a kábel hossza 1500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Pultmegvilágító lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | konyha |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 220 |
| Teljesítmény | 3W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 3.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 3W |
| Használt feszültség | DC 12V |
| Faltól mért távolság (mm) | 10.0 |
| Horizontális (mm) | 300.0 |
| Vertikális (mm) | 25.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Szabályozható fényerő | igen |
| Fényerőszabályzás módja | érintőkapcsolóval |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 250 |