Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Lucas mennyezeti lámpa fehér IP44 71133
Az állítható mikrohullámú mozgásérzékelővel ellátott kerek Lucas mennyezeti lámpa univerzális modell: fehér színével és diszkrét megjelenésével bármely modern otthon nappalijába, hálószobájába, konyhájába vagy fürdőszobájába megfelelő választás lehet. A fémből készült lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A Lucas beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1180 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A természetes fehér fénnyel világító, villogásmentes fényforrás színhőmérséklete 4000 K. Ez a modell 80% feletti színvisszaadási indexszel (CRI) dicsekedhet, ami igen jónak számít. A Lucas IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 335 mm, mennyezettől mért távolsága 105 mm.
Az állítható mikrohullámú mozgásérzékelővel ellátott kerek Lucas mennyezeti lámpa univerzális modell: fehér színével és diszkrét megjelenésével bármely modern otthon nappalijába, hálószobájába, konyhájába vagy fürdőszobájába megfelelő választás lehet. A fémből készült lámpát fehér műanyagbúra egészíti ki. A Lucas beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek a teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1180 lumen, búra nélkül 1800 lumen, élettartama pedig egészen rendkívüli: 50 000 óra! A természetes fehér fénnyel világító, villogásmentes fényforrás színhőmérséklete 4000 K. Ez a modell 80% feletti színvisszaadási indexszel (CRI) dicsekedhet, ami igen jónak számít. A Lucas IP44-es védettsége biztosítja, hogy 1 mm-nél nagyobb átmérőjű szilárd részecskék behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa átmérője 335 mm, mennyezettől mért távolsága 105 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | beltéri lámpa |
| Típus | mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, konyha, fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1180lm |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fehér |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 6m, 120° |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érzékelő típusa | mozgásérzékelős, fényérzékelő |