Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Medulin napelemes lámpa fekete IP44 7032
A modern stílusú, szögletes Medulin kültéri napelemes asztali lámpa remek választás lehet a teraszon elköltött kellemes vacsorákhoz és nyáresti beszélgetésekhez. A műanyagból készült, körös-körül szabálytalan mintákkal áttört fekete lámpatestet tejszínű üvegbúra egészíti ki. A Medulin beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 8 lumen, búra nélkül 10 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 12 500 óra. Az asztali lámpa szélessége 85 mm, magassága 50 mm. A Medulin napelemes lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az AA típusú napelem feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh.
A modern stílusú, szögletes Medulin kültéri napelemes asztali lámpa remek választás lehet a teraszon elköltött kellemes vacsorákhoz és nyáresti beszélgetésekhez. A műanyagból készült, körös-körül szabálytalan mintákkal áttört fekete lámpatestet tejszínű üvegbúra egészíti ki. A Medulin beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 0,5 W, fényereje búrával 8 lumen, búra nélkül 10 lumen, színhőmérséklete pedig 3000 K. A meleg fehér fénnyel világító fényforrás élettartama 12 500 óra. Az asztali lámpa szélessége 85 mm, magassága 50 mm. A Medulin napelemes lámpa IP44-es védettsége garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. Az AA típusú napelem feszültsége 1,2 V, kapacitása 600 mAh.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | kültéri lámpa |
| Típus | napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | modern |
| Ajánlott használati helyiség | terasz |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 8lm |
| Teljesítmény | 0,5W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | tejüveg |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 12500 |
| Használt feszültség | DC 1.2V |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Akkumulátor/elem | 1,2V 600mAh |
| Kapcsoló típusa | kapcsoló |