Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Odiss asztali LED lámpa 6W 390lm 3000K fekete 74190
A modern stílusú Odiss asztali lámpát elhelyezhetjük a nappaliban vagy a hálószobában, bármely asztalon vagy az éjjeliszekrényen. A fémből készült, fekete színű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa kerek dísztalpon áll. A fordított trapéz formájú lámpafej a dísztalphoz rögzített, hosszúkás keret belső feléhez kapcsolódik. A lámpafej dőlésszöge állítható, így a lámpa fényét tetszés szerint irányíthatjuk. Az Odiss a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 6 W, fényereje búrával 390 lumen, búra nélkül 470 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni, és ideális a pihenésre hangolódáshoz. A vezetékes kapcsolóval szerelt Odiss asztali lámpa méretei a következők: szélessége 215 mm, magassága 490 mm, a búra és a dísztalp átmérője egyaránt 150 mm, a búra magassága 70 mm, a kábel hossza 1500 mm.
A modern stílusú Odiss asztali lámpát elhelyezhetjük a nappaliban vagy a hálószobában, bármely asztalon vagy az éjjeliszekrényen. A fémből készült, fekete színű modellt fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa kerek dísztalpon áll. A fordított trapéz formájú lámpafej a dísztalphoz rögzített, hosszúkás keret belső feléhez kapcsolódik. A lámpafej dőlésszöge állítható, így a lámpa fényét tetszés szerint irányíthatjuk. Az Odiss a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 6 W, fényereje búrával 390 lumen, búra nélkül 470 lumen, élettartama pedig igazán kiemelkedő: 36 000 óra! A 3000 K színhőmérsékletű fényforrás meleg fehér fényt sugároz, ami segít meghitt, otthonos hangulatot teremteni, és ideális a pihenésre hangolódáshoz. A vezetékes kapcsolóval szerelt Odiss asztali lámpa méretei a következők: szélessége 215 mm, magassága 490 mm, a búra és a dísztalp átmérője egyaránt 150 mm, a búra magassága 70 mm, a kábel hossza 1500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 390 |
| Teljesítmény | 6W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 36000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 6.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 6W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Horizontális (mm) | 215.0 |
| Vertikális (mm) | 490.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Kapcsoló típusa | vezetékes kapcsoló |
| Pótbúra | 20015 |
| Beépítési mélység (mm) | 150.0 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 470 |