Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Oscar modern megjelenésű szögletes mennyezeti lámpa LED 18W 1350lm 3000K 3346
Ha energiatakarékos, hosszú élettartamú mennyezeti lámpára vágyunk, ugyanakkor előnyben részesítjük a szögletes formákat, egész biztosan örömünket fogjuk lelni ebben a nagy méretű, beépített LED fényforrással rendelkező lámpában. A 350x350 mm-es Oscar mennyezeti lámpa modern és elegáns stílusával szemet gyönyörködtető megoldást kínál a nappali, a hálószoba vagy az étkező megvilágítására. A csillogó effekttel készült lámpa beépített fényforrás élettartama lenyűgöző: mintegy 50 000 óra! A fehér és dió színű, műanyag búrával borított fém lámpa extra vékony kialakítású, mennyezettől mért távolsága mindössze 60 mm. A beépített LED fényforrás melegfehér fénnyel árasztja el a választott helyiséget, színhőmérséklete 3000 K, fényereje 1350 lumen, teljesítménye 18 W. Az Oscar szögletes mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Ha energiatakarékos, hosszú élettartamú mennyezeti lámpára vágyunk, ugyanakkor előnyben részesítjük a szögletes formákat, egész biztosan örömünket fogjuk lelni ebben a nagy méretű, beépített LED fényforrással rendelkező lámpában. A 350x350 mm-es Oscar mennyezeti lámpa modern és elegáns stílusával szemet gyönyörködtető megoldást kínál a nappali, a hálószoba vagy az étkező megvilágítására. A csillogó effekttel készült lámpa beépített fényforrás élettartama lenyűgöző: mintegy 50 000 óra! A fehér és dió színű, műanyag búrával borított fém lámpa extra vékony kialakítású, mennyezettől mért távolsága mindössze 60 mm. A beépített LED fényforrás melegfehér fénnyel árasztja el a választott helyiséget, színhőmérséklete 3000 K, fényereje 1350 lumen, teljesítménye 18 W. Az Oscar szögletes mennyezeti lámpára 5 év garanciát vállalunk.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 3346 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 1350 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 350.0 |
| Vertikális (mm) | 350.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Pótbúra | 19819 |
| Csillogó effekt | igen |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |