Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Ostrava napelemes lámpa fekete IP44 7880
A mozgásérzékelővel ellátott Ostrava napelemes lámpa funkcionális dizájnnal, fekete színben készül. A műanyag kültéri lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amely természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 1,3 W, fényereje 100 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama 5000 óra. Az Ostrava jó szolgálatot tehet a teraszon vagy a kertben, de szinte bárhol felszerelhetjük a ház külső falára is. A mozgásérzékelő szenzor 0-3 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri szolár lámpa méretei a következők: szélessége 100 mm, magassága 125 mm, faltól mért távolsága 50 mm. Az Ostrava IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
A mozgásérzékelővel ellátott Ostrava napelemes lámpa funkcionális dizájnnal, fekete színben készül. A műanyag kültéri lámpa beépített LED fényforrással rendelkezik, amely természetes fehér fényt bocsát ki. A fényforrás teljesítménye 1,3 W, fényereje 100 lumen, színhőmérséklete 4000 K, élettartama 5000 óra. Az Ostrava jó szolgálatot tehet a teraszon vagy a kertben, de szinte bárhol felszerelhetjük a ház külső falára is. A mozgásérzékelő szenzor 0-3 méter távolságból, 120°-os látószögben érzékeli a mozgást. A kültéri szolár lámpa méretei a következők: szélessége 100 mm, magassága 125 mm, faltól mért távolsága 50 mm. Az Ostrava IP44-es védettséggel rendelkezik, amely garantálja, hogy legfeljebb 1 mm átmérőjű tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 7880 |
| Megnevezés | Ostrava |
| Kategória | Kültéri lámpa |
| Típus | Napelemes lámpa |
| Lámpa stílusa | Funkcionális |
| Ajánlott használati helyiség | terasz, kert, házfal |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 100lm |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe | fekete |
| Mozgás érzékelő műszaki adatok | 0-3m, 120° |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 5000 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 1,3W |
| Használt feszültség | DC 3.7V |
| Faltól mért távolság (mm) | 50.0 |
| Horizontális (mm) | 100.0 |
| Vertikális (mm) | 125.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érzékelő típusa | Mozgásérzékelős |
| Gyártó | Rábalux |