Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Paula fali lámpa króm IP20 6749
Paula termékcsaládunk új, beépített LED-es taggal bővült! Modern, egyszerű formavilág jellemzi ezt a praktikus pultmegvilágító lámpát. A króm színű fém lámpatest üveg és műanyag kombinációban készült, lekerekített lámpabúra egészíti ki. Paula lámpánk 59 cm széles, IP20-as védelemmel rendelkezik. Ez a fali lámpa beépített LED fényforrást tartalmaz, mely 12 W teljesítmény mellett 1000 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt biztosít. A termékben a fényforrás nem cserélhető. A Paula pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk!
Paula termékcsaládunk új, beépített LED-es taggal bővült! Modern, egyszerű formavilág jellemzi ezt a praktikus pultmegvilágító lámpát. A króm színű fém lámpatest üveg és műanyag kombinációban készült, lekerekített lámpabúra egészíti ki. Paula lámpánk 59 cm széles, IP20-as védelemmel rendelkezik. Ez a fali lámpa beépített LED fényforrást tartalmaz, mely 12 W teljesítmény mellett 1000 lumenes fényerőt és 4000 Kelvines, természetes fehér színű fényt biztosít. A termékben a fényforrás nem cserélhető. A Paula pultmegvilágító lámpára 5 év garanciát biztosítunk!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 6749 |
| Megnevezés | Paula |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Fali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, dolgozószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1000lm |
| Teljesítmény | 12W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | króm |
| Lámpa anyaga | fém/ műanyag |
| Búra színe | átlátszó |
| Búra anyaga | üveg |
| Fényforrás élettartama (h) | 50000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 12.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 12W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 110.0 |
| Horizontális (mm) | 590.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Pótbúra | 19828 |
| Gyártó | Rábalux |