Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Randy LED 3x4W 350lm 3000K beépíthető fehér spotlámpa (3db/szett) 1078
Modern megjelenésű beépíthető lámpa energiatakarékos LED izzóval. 8 cm átmérőjű, fehér színű fém lámpatest és áttetsző üveg lámpabúra. A falba beépített lámpatest IP20-as, a mennyezetből kilátszó rész IP44-es védettségű. A beépített LED izzó teljesítménye 4W, amelyhez 350 lumen fényerő társul. A spotlámpa színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával! Kiszerelés: 3 db/csomag
Modern megjelenésű beépíthető lámpa energiatakarékos LED izzóval. 8 cm átmérőjű, fehér színű fém lámpatest és áttetsző üveg lámpabúra. A falba beépített lámpatest IP20-as, a mennyezetből kilátszó rész IP44-es védettségű. A beépített LED izzó teljesítménye 4W, amelyhez 350 lumen fényerő társul. A spotlámpa színhőmérséklete melegfehér (3000 Kelvin). 5 év garanciával! Kiszerelés: 3 db/csomag
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 1078 |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba, konyha |
| Színhőmérséklet | meleg fehér |
| Lámpatest fényárama | 350 |
| Teljesítmény | 4W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44/ IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Energiaosztály | F |
| Garancia (év) | 5 |
| Bevilágítási szög (x°) | 120 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 4.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 4W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Színhőmérséklet (K) | 3000 |
| Beépítési méret (mm) | 68.0 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Gyártó | Rábalux |