Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Razzi fali LED lámpa 13W 670lm 4000K fekete 71086
A modern stílusú Razzi fali lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, szögletes, fekete modellt fehér szilikonbúra egészíti ki, és ferdén elvágott, fehér dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A szokatlan formájú dísztalp meghatározza a kiáramló fény útját, és izgalmas hatást kelt. Egyszerű, letisztult dizájnjával és klasszikus színeivel ez a modell számos modern otthon berendezésébe jól beilleszthető. A Razzi a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje búrával 670 lumen, búra nélkül 1430 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve, ami ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. A lekerekített sarkakkal készült, négyzet alakú fali lámpa mérete 260x260 mm, faltól mért távolsága 55 mm.
A modern stílusú Razzi fali lámpát elsősorban a nappaliba vagy a hálószobába ajánljuk. A fémből készült, szögletes, fekete modellt fehér szilikonbúra egészíti ki, és ferdén elvágott, fehér dísztalp segítségével rögzíthető a falra. A szokatlan formájú dísztalp meghatározza a kiáramló fény útját, és izgalmas hatást kelt. Egyszerű, letisztult dizájnjával és klasszikus színeivel ez a modell számos modern otthon berendezésébe jól beilleszthető. A Razzi a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 13 W, fényereje búrával 670 lumen, búra nélkül 1430 lumen, élettartama pedig 30 000 óra. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás természetes fehér fénnyel világít, modern, tiszta hatást keltve, ami ideális otthonunk nagy forgalmú helyiségeiben. A lekerekített sarkakkal készült, négyzet alakú fali lámpa mérete 260x260 mm, faltól mért távolsága 55 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 670 |
| Teljesítmény | 13W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fekete |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | szilikon |
| Fényforrás élettartama (h) | 30000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 13.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 13W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Faltól mért távolság (mm) | 55.0 |
| Horizontális (mm) | 260.0 |
| Vertikális (mm) | 260.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | I |
| Fényforrás fényárama | 1430 |