Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Rob mennyezeti lámpa fehér IP20 5435
A Rob család új taggal bővült! A letisztult megjelenésű, beépített LED fényforrással rendelkező mennyezeti lámpa csillogó effekttel egészül ki, minek köszönhetően a funkcionalitás mellett a letisztult elegancia is megjelenik a modellben. Keskeny kivitellel rendelkezik, mennyezettől való távolsága 63 mm, átmérője 290 mm. A fémből és műanyagból álló, fehér színű lámpatest IP20-as védettségű, így remek választás lehet előszobánkba, nappalinkba, vagy akár hálószobánkba. A lámpatestbe épített LED fényforrás 20W teljesítmény mellett 1400 lumen fényerőt, valamint 4000 Kelvines, természetes fehér fényt bocsát ki. A lámpatestben a fényforrás nem cserélhető. A Rob mennyezeti lámpára 5 év garanciát biztosítunk!
A Rob család új taggal bővült! A letisztult megjelenésű, beépített LED fényforrással rendelkező mennyezeti lámpa csillogó effekttel egészül ki, minek köszönhetően a funkcionalitás mellett a letisztult elegancia is megjelenik a modellben. Keskeny kivitellel rendelkezik, mennyezettől való távolsága 63 mm, átmérője 290 mm. A fémből és műanyagból álló, fehér színű lámpatest IP20-as védettségű, így remek választás lehet előszobánkba, nappalinkba, vagy akár hálószobánkba. A lámpatestbe épített LED fényforrás 20W teljesítmény mellett 1400 lumen fényerőt, valamint 4000 Kelvines, természetes fehér fényt bocsát ki. A lámpatestben a fényforrás nem cserélhető. A Rob mennyezeti lámpára 5 év garanciát biztosítunk!
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | 5435 |
| Megnevezés | Rob |
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Mennyezeti lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1400lm |
| Teljesítmény | 20W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | fehér |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 20.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 20W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 63.0 |
| Átmérő (mm) | 290.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Fényerőszabályzás módja | 3 lépéses falikapcsoló |
| Pótbúra | 19826 |
| Csillogó effekt | igen |
| Gyártó | Rábalux |