Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Samira mennyezeti beépíthető lámpa 18W 1400lm 4000K fekete négyzet IP44 71255
A minimál stílusú, ráépíthető Samira fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál fürdőszobánk megvilágítására. A háttérfény funkcióval ellátott szögletes modell lekerekített sarkakkal, teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. A letisztult dizájnnak köszönhetően ez a lámpa jól beilleszthető szinte bármely modern fürdőszoba berendezésébe. A Samira a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1800 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 25 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító mennyezeti lámpa segítségével tiszta, modern hatást érhetünk el a fürdőben. A Samira IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa mérete 250x250 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
A minimál stílusú, ráépíthető Samira fürdőszobai mennyezeti lámpa praktikus és helytakarékos megoldást kínál fürdőszobánk megvilágítására. A háttérfény funkcióval ellátott szögletes modell lekerekített sarkakkal, teljes egészében műanyagból készül, a fekete lámpatestet fehér búra egészíti ki. A letisztult dizájnnak köszönhetően ez a lámpa jól beilleszthető szinte bármely modern fürdőszoba berendezésébe. A Samira a G energiaosztályba tartozó beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 18 W, fényereje búrával 1400 lumen, búra nélkül 1800 lumen. A 4000 K színhőmérsékletű fényforrás élettartama 25 000 óra. A természetes fehér fénnyel világító mennyezeti lámpa segítségével tiszta, modern hatást érhetünk el a fürdőben. A Samira IP44-es védettsége garantálja, hogy ez a modell 1 mm-nél nagyobb szilárd tárgyak behatolása ellen, valamint bármilyen irányból fröccsenő víz ellen védett. A mennyezeti lámpa mérete 250x250 mm, mennyezettől mért távolsága 60 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Ráépíthető és Beépíthető lámpa |
| Lámpa stílusa | Minimál |
| Ajánlott használati helyiség | fürdőszoba |
| Színhőmérséklet | természetes fehér |
| Lámpatest fényárama | 1400 |
| Teljesítmény | 18W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP44 |
| Lámpa színe.fekete | |
| Lámpa anyaga | műanyag |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 25000 |
| Energiaosztály | G |
| Garancia (év) | 5 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 18.0 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 18W |
| Használt feszültség | 230V, 50Hz |
| Mennyezettől mért távolság (mm) | 60.0 |
| Horizontális (mm) | 250.0 |
| Vertikális (mm) | 250.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 4000 |
| Érintésvédelmi osztály | II |
| Fényforrás fényárama | 1800 |