Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Rábalux Senan asztali LED lámpa 2,7W 40lm dimmelhető ezüst 74208
A modern megjelenésű, egyedi formavilágú Senan asztali lámpa nappalink vagy hálószobánk berendezésének stílusos és sokoldalú kiegészítője lehet. A fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa robusztus szára kerek dísztalpban végződik. A felfelé enyhén szűkülő szár henger alakú lámpafejet tart. A kisméretű Senan beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 2,7 W, fényereje búrával 40 lumen, búra nélkül 60 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. Az asztali lámpa színhőmérséklete érintőkapcsolóval változtatható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt állíthatunk be, ízlésünktől és pillanatnyi hangulatunktól függően. A Senan egy 3,7 V feszültségű, 1200 mAh kapacitású akkumulátorral is rendelkezik, amely USB-kábelen keresztül tölthető. Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 210 mm, átmérője 90 mm, a kábel hossza 500 mm.
A modern megjelenésű, egyedi formavilágú Senan asztali lámpa nappalink vagy hálószobánk berendezésének stílusos és sokoldalú kiegészítője lehet. A fémből készült, ezüstszínű lámpatestet fehér műanyagbúra egészíti ki, a lámpa robusztus szára kerek dísztalpban végződik. A felfelé enyhén szűkülő szár henger alakú lámpafejet tart. A kisméretű Senan beépített LED fényforrással rendelkezik, amelynek teljesítménye 2,7 W, fényereje búrával 40 lumen, búra nélkül 60 lumen, élettartama pedig 20 000 óra. Az asztali lámpa színhőmérséklete érintőkapcsolóval változtatható: 3000, 4000 vagy 6000 K-t, azaz meleg, természetes vagy hideg fehér fényt állíthatunk be, ízlésünktől és pillanatnyi hangulatunktól függően. A Senan egy 3,7 V feszültségű, 1200 mAh kapacitású akkumulátorral is rendelkezik, amely USB-kábelen keresztül tölthető. Az asztali lámpa méretei a következők: magassága 210 mm, átmérője 90 mm, a kábel hossza 500 mm.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Kategória | Beltéri lámpa |
| Típus | Asztali lámpa |
| Lámpa stílusa | Modern |
| Ajánlott használati helyiség | nappali, hálószoba |
| Színhőmérséklet | változtatható |
| Lámpatest fényárama | 40 |
| Teljesítmény | 2,7W |
| LED technológia | igen |
| IP védettség | IP20 |
| Lámpa színe | ezüst |
| Lámpa anyaga | fém |
| Búra színe | fehér |
| Búra anyaga | műanyag |
| Fényforrás élettartama (h) | 20000 |
| Súlyozott energiafogyasztás (kwh/1000 ah) | 2.7 |
| Lámpatest műszaki adatok | LED 2,7W |
| Használt feszültség | DC 5V |
| Vertikális (mm) | 210.0 |
| Átmérő (mm) | 90.0 |
| Színhőmérséklet (K) | 3000,6000,4000 |
| Állítható színhőmérséklet | igen |
| Akkumulátor/elem | 3,7V 1200mAh |
| Kapcsoló típusa | érintőkapcsolóval |
| Érintésvédelmi osztály | III |
| Színhő állítás módja | érintőkapcsolóval |
| Fényforrás fényárama | 60 |